Administracja / Zarządzanie w WSPiA RSW

WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa ma dla niezdecydowanych bardzo atrakcyjną propozycję. Kierunek Administracja // Zarządzanie na pierwszym roku studiów jest wspólny, a student dopiero pod jego koniec decyduje o wyborze dalszej ścieżki kształcenia!

Administracja // Zarządzanie w WSPiA Rzeszowskiej Szkole Wyższej to doskonały wybór dla osób zastanawiających się, który kierunek będzie dla nich bardziej interesujący. W WSPiA zamierzając studiować Administrację lub Zarządzanie, czyli kierunki uniwersalne i wszechstronne, nie musisz podejmować decyzji o wyborze jednego z nich w momencie składania podania o przyjęcie na studia. Zostaniesz przyjęty na pierwszy rok studiów, będzie on wspólny dla obu kierunków. Przedmioty, które Uczelnia zaproponuje Ci w pierwszym i drugim semestrze, mają charakter ogólny i wprowadzający. Dzięki temu będziesz mieć czas na podjęcie decyzji o wyborze konkretnego kierunku studiów. Decyzję czy będzie to Administracja czy Zarządzanie podejmiesz dopiero pod koniec I roku. Wtedy też dokonasz wyboru specjalności. W kolejnych latach będziesz już zdobywać specjalistyczną wiedzę z zakresu kierunku, który wybierzesz.

ZARZĄDZANIE
Na kierunku „zarządzanie” w WSPiA możesz wybrać studia stacjonarne i niestacjonarne I stopnia (kończące się uzyskaniem dyplomu licencjata).

Do wyboru masz następujące specjalności podstawowe:

Oraz następujące specjalności dodatkowe:

Po ukończeniu studiów pierwszego stopnia na kierunku “zarządzanie” możesz kontynuować naukę na studiach drugiego stopnia na kierunku “administracja” na jednej ze specjalności np. o charakterze biznesowym:


PRAWO? BEZPIECZEŃSTWO WEWNĘTRZNE? Sprawdź inne propozycje studiów w WSPiA Rzeszowskiej Szkole Wyższej!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: WSPiA RZESZOWSKA SZKOŁA WYŻSZA, AKTUALNOŚCI, REKRUTACJA NA STUDIA

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij na:


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia