Agrobiznes – Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu

Studia na kierunku agrobiznes to propozycja Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, której nie oprą się Ci, co marzą o zdobyciu wiedzy, w jaki sposób skutecznie prowadzić gospodarstwo rolne.

Podczas studiów opanujesz podstawową wiedzę z zakresu rolnictwa, jak technologia produkcji roślinnej czy zwierzęcej, ale również zyskasz solidne podstawy z zakresu marketingu, rachunkowości, analizy ekonomicznej oraz prowadzenia nowoczesnego modelu biznesowego.

Kierunek Agrobiznes poprzez odpowiednie zróżnicowanie programu kształcenia harmonijnie łączy w sobie elementy wiedzy przyrodniczej z nowoczesnym modelem biznesowym, dając w przyszłości jego Absolwentowi możliwość realizacji ścieżki kariery zawodowej zarówno w sektorze państwowym jak i prywatnym.

I stopień studiów na kierunku agrobiznes przygotuje Cię do prowadzenia i zarządzania gospodarstwem rolnym, zarządzania przedsiębiorstwami sfery przetwórstwa i obrotu rolnego. Nabędziesz kompetencje do świadczenia usług doradczych oraz do pracy w administracji rolnej. Przygotujesz się również do pracy w charakterze menadżera w szeroko pojętej gospodarce żywnościowej.

Dowiedz się więcej o studiach, kierunkach, rekrutacji – Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu

Więcej informacji o kierunkach rolniczych, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach dowiesz się na stronie: Studia rolnicze Wrocław. Interesujesz się nowoczesnym rolnictwem, zasadami hodowli zwierząt lub produkcją żywności i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia rolnicze w Polsce.

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów we Wrocławiu.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom we Wrocławiu:

Studia we Wrocławiu

Kierunki studiów we Wrocławiu

Rekrutacja na studia we Wrocławiu

Uczelnie Wrocław

Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zbliżające się wydarzenia