Nowerekrutacja 2022Rekrutacja KatowiceRekrutacja na studiaStudia Katowice

Akademia Śląska – rekrutacja na semestr letni 2022/2023

Trwa rekrutacja na studia na semestr letni 2022/2023 na Akademii Śląskiej! Na kandydatów czekają atrakcyjne kierunki studiów!

15 listopada 2022 roku Akademia Śląska oficjalnie uruchomiła pierwszą rekrutację na studia rozpoczynające się w semestrze letnim 2022/2023 r.
 
Akademia Śląska (wcześniej Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach) to nowy wymiar studiowania i nowe możliwości dla studentów, ale niezmienne od lat priorytety i cele kształcenia, które identyfikują naszą Uczelnię. Wyróżnia nas praktyczny wymiar kształcenia oraz indywidualne podejście do studenta.

Wydział Nauk Medycznych im. Prof. Zbigniewa Religii w Zabrzu zaprasza kandydatów na nowo otwarty kierunek Ratownictwo medyczne, a także Kierunek lekarski (prowadzony w języku polskim i angielskim) oraz Pielęgniarstwo (uruchamiane w Zabrzu oraz w Katowicach).
Na Wydziale Architektury, Budownictwa i Sztuk Stosowanych w Katowicach czekają miejsca na kierunkach: Architektura, Architektura wnętrz, Wzornictwo, Grafika, Budownictwo oraz Mechatronika i Informatyka.

Rekrutacja prowadzona jest na portalu rekrutacyjnym: https://rekrutacja.wst.com.pl/

Szczegółowych informacji udziela Dział Rekrutacji AŚ, tel. 609 848 998
32 60 72 440, e-mail: rekrutacja@wst.com.pl

CZYTAJ TAKŻE:

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia