Kierunki studiówKierunki studiów SiedlceStudia chemiczneStudia ścisłeStudia Siedlce

Analityka z diagnostyką molekularną w Siedlcach

Na studiach na kierunku analityka z diagnostyką molekularną poznasz metody stosowania analizy chemicznej i diagnostyki molekularnej oraz problematykę branżową.

Studia na kierunku analityka z diagnostyką molekularną prowadzi Uniwersytet w Siedlcach. Analityk w dziedzinie biologii i chemii to jeden z najbardziej poszukiwanych zawodów na rynku pracy. Jeśli możesz o sobie powiedzieć, że jesteś sumienny, precyzyjny, lubisz nauki matematyczne i przyrodnicze to ten kierunek może być dla Ciebie przysłowiowym strzałem w dziesiątkę!

W trakcie studiów licencjackich poznasz metody stosowania analizy chemicznej i diagnostyki molekularnej, problematykę branżową. Co więcej nauczysz się posługiwać jej nowymi i innowacyjnymi technikami a to sprawi, że staniesz się kompletnym potencjalnym pracownikiem i z pewnością wyróżnisz się na rynku pracy.

Będziesz badać m.in. materiał: kliniczny, pochodzenia roślinnego i zwierzęcego oraz żywność. Jeśli zagadnienia matematyczne i przyrodnicze są Ci bliskie, jesteś skrupulatny i sumienny, a swoją przyszłość wiążesz z pracą w laboratorium to jest to idealny kierunek dla Ciebie.

Kierunek analityka z diagnostyką molekularną w Siedlcach

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: Studia ścisłe Siedlce. Interesujesz się matematyką, fizyką a może astronomią i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia ścisłe.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Studia w Siedlcach

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Siedlcach.

Studia w Siedlcach

Kierunki studiów w Siedlcach

Rekrutacja na studia w Siedlcach

Uczelnie Siedlce

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia