Archicad – kurs na poziomie podstawowym w WST w Katowicach

Chcesz nauczyć się projektowania modeli trójwymiarowych w programie Archicad? Weź udział w szkoleniu prowadzonym przez Wyższą Szkołę Techniczną w Katowicach!

Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach zaprasza na kurs – ARCHICAD – Poziom podstawowy (forma szkolenia: zajęcia stacjonarne; 30 godzin)

Uczestnik kursu nabędzie wiedzę z zakresu budowania trójwymiarowego modelu projektowanego obiektu i parametryzowania modelu. Będzie posiadać wiedzę z zakresu poszczególnych funkcjonalności programu, pozyskiwania, sortowania czy przetwarzania danych z modelu w postaci zestawień i tabeli. Nauczy się samodzielnie tworzyć dokumentację projektową realizowanego projektu architektonicznego, budowlanego czy aranżowania wnętrz. W efekcie końcowym będzie posiadać kompetencje do tworzenia dokumentacji rysunkowej i opisowej oraz do wykonywania prac projektowych, co zwiększy automatyzację procesu projektowego oraz obniży ilość błędów podczas prac projektowych.

Kurs Archicad przeznaczony jest dla przyszłych architektów, architektów wnętrz, architektów krajobrazu, urbanistów i wszystkich innych projektantów pracujących zarówno indywidualnie, jak i w zespołach.

UWAGA! Zapisy na kurs potrwają do 9 listopada 2021 roku!

Więcej informacji o tym kursie na stronie WST w Katowicach.


Sprawdź inne kursy i szkolenia oraz studia podyplomowe i MBA proponowane przez Uczelnię.


ZOBACZ RÓWNIEŻ: WYŻSZA SZKOŁA TECHNICZNA W KATOWICACH – AKTUALNOŚCI


Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij na:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zbliżające się wydarzenia