Architektura i kultura – Konkurs TEORIA – Stypendium PRAKTYKA – WSEiZ w Warszawie poleca!

Do 17 stycznia 2021 roku wszyscy zainteresowani architekturą mogą zgłaszać się do Konkursu TEORIA oraz Stypendium PRAKTYKA – w ramach projektów Fundacji im. Stefana Kuryłowicza!

Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie przypomina – zostały zaledwie dwa tygodnie na przesyłanie zgłoszeń!

Prace konkursowe można przesyłać za pomocą formularzy znajdujących się na stronie Fundacji im. Stefana Kuryłowicza do niedzieli 17 stycznia br. do północy.

Konkursie TEORIA organizator czeka na oryginalne teksty o tematyce dotyczącej relacji architektury i kultury. Zwycięski tekst zostanie wydany w formie dwujęzycznej książki w ramach serii wydawniczej Architektura Kultury – Kultura Architektury. Na laureata czeka także nagroda pieniężna w wysokości 3500 zł.Więcej szczegółów na stronie Fundacji.

W ramach Stypendium PRAKTYKA organizator czeka na architektoniczne pomysły, które ulepszą dowolną przestrzeń publiczną. Zgłoszenia zawierające diagnozę oraz rozwiązanie problemu winny mieć formułę architektonicznego storytelling’u (plik tekstowy o objętości 1-2 stron A4 oraz plik graficzny w dowolnej formule, np. manifest, plakat, komiks, kolaż). Budżet Stypendium wynosi 16000 zł. Więcej szczegółów na stronie Fundacji.


ZOBACZ RÓWNIEŻ: WYŻSZA SZKOŁA EKOLOGII I ZARZĄDZANIA W WARSZAWIE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zbliżające się wydarzenia