Bezpieczeństwo narodowe – Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie

Studia na kierunku bezpieczeństwo narodowe w WSB to doskonała propozycja dla tych wszystkich, którzy chcą funkcjonować w szeroko pojętej sferze bezpieczeństwa i uczestniczyć w systemie bezpieczeństwa narodowego.

Jeśli jesteś na poważnie zainteresowany tymi studiami warto poznać specjalności, które oferuje studentom WSB w Chorzowie:

  • Bezpieczeństwo antyterrorystyczne
  • Bezpieczeństwo informacyjne i cyberprzestrzeni
  • Kryminologia z elementami kryminalistyki
  • Menedżer bezpieczeństwa
  • Pracownik cywilny w służbach mundurowych
  • Służby policyjne
  • Zarządzanie bezpieczeństwem publicznym i sytuacjami kryzysowymi

Studiowanie specjalności; bezpieczeństwo antyterrorystyczne to w opinii prof. Krzysztofa Krysieniela doskonały wybór:

„Nie ma we współczesnym świecie zagadnienia, które nie wiązałoby się z kwestiami bezpieczeństwa. Dzięki studiom na kierunku bezpieczeństwo narodowe nauczycie się tworzyć programy profilaktyczne, planować, organizować i koordynować zadania bezpieczeństwa finansowego. Oprócz tego dowiecie się, jak zarządzać sztabem kryzysowym, a także kierować procesami bezpieczeństwa w administracji państwowej i samorządowej.”

Specjalności na bieżąco są adaptowane do aktualnych potrzeb rynkowych w obszarze bezpieczeństwa narodowego. Program studiów opracowany został we współpracy z partnerami biznesowymi, m.in. terenowym organem administracji wojskowej (WKU), policją, Europejskim Instytutem Bezpieczeństwa. Dzięki temu masz pewność, że przekazywana wiedza jest stale aktualizowana.

Koszt studiów to ok. 260-280 zł /m.

Więcej informacji o kierunkach społecznych, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: studia społeczne Katowice. Interesujesz się zagadnieniami związanymi z tkanką życia społecznego, bezpieczeństwem, mediami, komunikacją i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia społeczne.

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Katowicach.

Zobacz również treści poświęcone studiom w Katowicach:

Studia w Katowicach

Kierunki studiów w Katowicach

Rekrutacja na studia w Katowicach

Uczelnie Katowice / woj. śląskie

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia