Budowa jachtów w Szczecinie

Na tych studiach zdobędziesz i rozwiniesz wiedzą i umiejętności z zakresu projektowania i budowy jachtów oraz jednostek sportowych.

Przeglądasz techniczne kierunki studiów w Szczecinie? Studia na kierunku budowa jachtów proponuje kandydatom Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie (ZUT). To unikalny w skali kraju kierunek studiów, którego oferta kształcenia skierowana jest do osób pragnących nabyć, uzupełnić lub rozwinąć wiedzę i umiejętności związane z projektowaniem i budową jachtów i jednostek sportowych.

Oprócz wiedzy z zakresu przedmiotów kształcenia podstawowego, technicznego i inżynierskiego oraz z zakresu projektowania i budowy jednostek pływających, absolwent otrzymuje szczegółową wiedzę i umiejętności w zakresie budowy jachtów i innych małych jednostek pływających (wycieczkowych, sportowych, rekreacyjnych, portowych).

A jak wyglądają perspektywy zawodowe? Absolwent tego kierunku może być zatrudniony w biurach projektujących tego typu jednostki pływające, w stoczniach jachtowych, administracji morskiej, a także jest przygotowany do samodzielnego prowadzenia małych firm produkujących jachty, jednostki sportowe lub inne obiekty budowane z kompozytów, np. śmigła turbin wiatrowych.

Absolwent jest także przygotowany do prowadzenia prac nad doborem i przygotowaniem materiałów do budowy jachtów, do opracowywania technologii i procesów wytwórczych, nadzór nad technologią i oceną gotowych wyrobów z laminatów lub kompozytów (kadłuby jachtów, śmigła turbin wiatrowych itp.). Może być także zatrudniony w zakładach produkujących wyroby z laminatów i kompozytów. 

Więcej o kierunku przeczytasz:

Dowiedz się więcej o studiach, kierunkach, rekrutacji – Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie

Interesują Cię szczegóły dotyczące kierunków – sprawdź naszą stronę studia techniczne Szczecin. Interesujesz się techniką, chcesz poznać więcej propozycji w tym zakresie na terenie całego kraju zobacz również: Studia techniczne w Polsce. Dla tych, którzy interesują się informatyką odpowiednie informacje na stronie studia informatyczne Szczecin.

CZYTAJ RÓWNIEŻ

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Szczecinie.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Szczecinie:

Studia w Szczecinie

Kierunki studiów w Szczecinie

Rekrutacja na studia w Szczecinie

Uczelnie Szczecin

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zbliżające się wydarzenia