Dni SGGW 2022

W dniach 20-21 maja Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie zaprasza na Dni SGGW, w ramach których organizatorzy zaplanowali wiele atrakcji, nie tylko dla kandydatów na studia!

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie zaprasza pracowników, studentów oraz mieszkańców Warszawy i okolic na Dni SGGW. To okazja do spotkań podczas święta uczelni 20 i 21 maja na kampusie przy ul. Nowoursynowskiej w godzinach 9-17. W programie wiele atrakcji m.in. ciekawe wykłady, koncerty, warsztaty, eksperymenty naukowe, minizoo, a także konkursy oraz quizy dla dzieci.

Wydarzenie to idealna okazja również dla kandydatów zainteresowanych studiami w SGGW. Na stoiskach wydziałów będzie można zaczerpnąć informacji o interesujących kierunkach, studiach podyplomowych czy doktoranckich.

Dni SGGW organizowane są w uczelni od wielu lat. To dwudniowe święto społeczności akademickiej mające na celu prezentację osiągnięć naukowych pracowników oraz studentów SGGW oraz upowszechnienie tradycji społeczności akademickiej od zawsze cieszy się ogromnym zainteresowaniem warszawiaków.

W ramach Dni SGGW zorganizowane zostaną stoiska wydziałów i instytutów naukowych SGGW oraz studenckich kół naukowych. W tym roku patronat nad wydarzeniem objęła Szkoła Doktorska.

W trakcie Dni SGGW odbędzie się także wręczenie odznaczeń państwowych i resortowych, wręczenie dyplomów doktorom habilitowanym oraz promocja doktorów.

Wkrótce więcej informacji: www.sggw.edu.pl/dni-sggw/

Wydarzenie na Facebooku

ZOBACZ RÓWNIEŻ: SZKOŁA GŁÓWNA GOSPODARSTWA WIEJSKIEGO W WARSZAWIE – AKTUALNOŚCI, REKRUTACJA NA STUDIA

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zbliżające się wydarzenia