Doradztwo kariery i doradztwo personalne w Lublinie

Studia na kierunku Doradztwo kariery i doradztwo personalne przygotował w Lublinie dla kandydatów KUL. Studiowanie tego kierunku mogą przygotować Cię do zawodu coacha, pracownika działu HR lub szkoleniowca.

Studia na kierunku doradztwo kariery i doradztwo personalne to studia na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Spodobają się tym wszystkim, którzy mają w sobie żyłkę do pomagania innym, lubią doradzać a także wspomagać innych w ich kształtowaniu ścieżki zawodowej.

Doradztwo kariery i doradztwo personalne na KUL w Lublinie

Rekrutacja na studia

Konkurs świadectw dojrzałości – punktowany wynik z jednego z następujących przedmiotów: język polski, język obcy nowożytny, geografia, historia, matematyka, wiedza o społeczeństwie, fizyka, informatyka. Punktowany jest najlepszy wynik uzyskany przez kandydata.

Więcej informacji o kierunku przeczytasz: DORADZTWO KARIERY I DORADZTWO PERSONALNE, Katolicki Uniwersytet Lubelski

Więcej informacji o kierunkach społecznych, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach dowiesz się na stronie: studia społeczne Lublin. Interesujesz się zagadnieniami związanymi z tkanką życia społecznego, bezpieczeństwem, mediami, komunikacją i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia społeczne w Polsce.

CZYTAJ RÓWNIEŻ

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Lublinie.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Lublinie:

Studia w Lublinie

Kierunki studiów w Lublinie

Rekrutacja na studia w Lublinie

Uczelnie Lublin

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zbliżające się wydarzenia