Drzwi otwarte na uczelniach 2022Nowerekrutacja 2022Rekrutacja GdańskStudia Gdańsk

Dzień Otwarty PJATK w Gdańsku

9 czerwca 2022 roku (czwartek) o godz. 13:30 Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych w Gdańsku zaprasza na wydarzenia w ramach Dnia Otwartego PJATK.

Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych w Gdańsku 9 czerwca 2022 roku (czwartek) o godz. 13:30 zaprasza wszystkich zainteresowanych studiami na PJATK na Dzień Otwarty (ulica Brzegi 55, 80-045 Gdańsk).

Organizatorzy spotkania pokażą m.in. prace studentów Wydziału Sztuki Nowych Mediów oraz zabiorą chętnych w podróż do świata wirtualnej rzeczywistości oraz druku 3D. Opowiedzą także kierunkach i możliwościach budowania kariery już w trakcie studiów.

Program Dnia Otwartego:

13:30 – Wykład otwarty z przedmiotu Fotografia – aula dolna, parter
Wykład poprowadzi dr Leszek Żurek – wykładowca fotografii i psychofizjologii widzenia na PJATK Gdańsk. Stypendysta Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Marszałka województwa pomorskiego. Stale współpracuje z muzeami w Trójmieście. Twórca zdjęć do katalogów Muzeum Miasta Gdyni (w tym katalogu Marka Cecuły “Szkło, metal, detal”). Na co dzień zajmuje się fotografowaniem biżuterii dla jednej z największych firm jubilerskich w Polsce.

14:30 – Prezentacje kierunków Grafika oraz Informatyka – aula dolna, parter
Przybliżona zostanie specyfika studiów na Wydziałach Informatyki i Sztuki Nowych Mediów oraz możliwości rozwoju personalnego i zawodowego, jakie PJATK zapewnia studentom oraz absolwentom.

15:00 – Otwarta międzywydziałowa pracownia VR i druku 3D – pracownia międzywydziałowa, II piętro
Organizatorzy zapraszają do świata wirtualnej rzeczywistości. Chętni będą mogli przetestować możliwości nowoczesnego sprzętu VR oraz drukarki 3D.

Wydarzenie na Facebooku

ZOBACZ RÓWNIEŻ: POLSKO-JAPOŃSKA AKADEMIA TECHNIK KOMPUTEROWYCH W GDAŃSKU – AKTUALNOŚCI, REKRUTACJA NA STUDIA

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia