Edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych w Olsztynie

Jeśli interesują Cię sztuki wizualne, zarówno te tradycyjne, jak i nowoczesne, to ten kierunek pozwoli Ci zdobyć szeroką wiedzę i zaawansowane umiejętności.

Kierunek edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych to propozycja studiów na Wydziale Sztuki, którą przygotował dla kandydatów Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie.

Są to wszechstronne studia artystyczne, na których poznasz tajniki projektowania graficznego, multimediów, fotografii, filmu, intermediów, struktur wizualnych. Do Twojej dyspozycji będą pracownie artystyczne: malarstwa, rysunku, grafiki warsztatowej i rzeźby.

Zajęcia dydaktyczne prowadzone są przez wysoko wykwalifikowaną kadrę artystów w każdej z dziedzin sztuki. Wykładowcy są aktywni artystycznie, a wielu z nich to specjaliści pracujący w branży kreacji wizualnej. Wszystko to wpływa na wysoki poziom przygotowania studenta do działalności twórczej i odnalezienia się na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy.

Możesz kontynuować naukę na studiach II stopnia, które pozwolą Ci zdobyć wiedzę i umiejętności z zakresu modelowania i wydruku 3D.

Uczelnie prowadzące ten kierunek w Olsztynie

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: Studia artystyczne Olsztyn. Interesujesz się sztuką zarówno w kontekście sztuk plastycznych lub muzycznych i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia artystyczne w Polsce.

CZYTAJ RÓWNIEŻ

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Olsztynie.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Olsztynie:

Studia w Olsztynie

Kierunki studiów w Olsztynie

Rekrutacja na studia w Olsztynie

Uczelnie Olsztyn

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia