Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Instytut Nauk o Morzu i Środowisku Uniwersytetu Szczecińskiego – Dzień Otwarty

27 maja 2021 @ 12:00 13:30

Jeśli zastanawiasz się, jaki kierunek studiów wybrać lub potrzebujesz dodatkowych informacji – skorzystaj z zaproszenia i weź udział w Dniu Otwartym Instytutu Nauk o Morzu i Środowisku Uniwersytetu Szczecińskiego.

Instytut Nauk o Morzu i Środowisku zaprasza na Dzień otwarty pod hasłem
Nasze studia mają klimat!, podczas którego prezentowane będą kierunki studiów: Geografia, Oceanografia i Geologia oraz nowość! –  Eksploatacja zasobów naturalnych. 

Wydarzenie odbędzie się 27 maja 2021 r. (czwartek) w godz. 12.00-13.30 w formie spotkania online na platformie MS Teams.

Plan spotkania:

(1) prezentacje – informacje o poszczególnych kierunkach,

(2) sesja Q&A – pytania i odpowiedzi.

Aby wziąć udział wystarczy kliknąć w link http://bit.ly/US_link_do_spotkania 

Na odwiedzających będą czekali wykładowcy i studenci, którzy rozwieją wszelkie wątpliwości dotyczące poszczególnych kierunków, etapów rekrutacji, przebiegu studiów oraz wskażą możliwości zatrudnienia po uzyskaniu dyplomu. Przybliżą oni również meandry życia studenckiego, m.in. pracę w kołach naukowych, aktywny udział w rejsach badawczych i realizacji projektów naukowych, a także opowiedzą o wymianie międzynarodowej, stażach i stypendiach.

Spotkanie będzie świetną okazją, aby bez wychodzenia z domu zapoznać się z ofertą Instytutu Nauk o Morzu i Środowisku Uniwersytetu Szczecińskiego oraz uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania.

Pytania można przesłać wcześniej na adres krystyna.osadczuk@usz.edu.pl  lub zadać podczas spotkania w trakcie sesji Q&A.