Kierunki studiówKierunki studiów KrakówStudia ekonomiczneStudia Kraków

Finanse i rachunkowość – Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki w Krakowie

Jeśli chcesz wybrać studia ekonomiczne w Krakowie, to koniecznie dowiedz się więcej o kierunku finanse i rachunkowość, który prowadzi Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki.

Kierunek finanse i rachunkowość, który ma w swojej ofercie Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki w Krakowie, to 3-letnie studia licencjackie (6 semestrów), prowadzone w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym. Warto podkreślić, że to jedyne studia w Polsce, w trakcie których możesz uzyskać certyfikat samodzielnego księgowego i być gotowym do pracy w zawodzie już po 2. roku studiów bez konieczności dodatkowych kursów. Ta certyfikacja jest możliwa dzięki współpracy uczelni ze Stowarzyszeniem Księgowych w Polsce.

Student Finansów i Rachunkowości zdobędzie kompetencje w zakresie umiejętności planowania i raportowania finansowego w przedsiębiorstwie oraz oceny kondycji finansowej firmy, dokonania wyceny jej wartości i rozumienia sprawozdań finansowych.

W ramach wybranych modułów (dawnych specjalności) student pogłębi wiedzę z przekroju prawa pracy, prawa podatkowego i ubezpieczeń, a także pozna nowoczesne techniki pracy na danych księgowych i finansowych oraz tajniki analizy finansowej wraz z elementami zarządczymi pod okiem praktyków i cenionych specjalistów.

Moduły kształcenia (wybierane od drugiego roku studiów):

ZOBACZ RÓWNIEŻ: WYŻSZA SZKOŁA EKONOMII I INFORMATYKI W KRAKOWIE – AKTUALNOŚCI, REKRUTACJA NA STUDIA

CZYTAJ TAKŻE:

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Krakowie:

Studia w Krakowie

Kierunki studiów w Krakowie

Rekrutacja na studia w Krakowie

Uczelnie Kraków

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia