Kierunki studiówKierunki studiów Zielona GóraNowerekrutacja 2022Rekrutacja Zielona GóraStudia medyczneStudia Zielona Góra

Fizjoterapia – Uniwersytet Zielonogórski przedstawia nowość w ofercie

Uniwersytet Zielonogórski uruchomił nowy kierunek studiów – fizjoterapia. Zastanów się, czy nie wziąć udziału w rekrutacji!

Fizjoterapia (dzienne studia jednolite magisterskie) to nowość w ofercie Uniwersytetu Zielonogórskiego.

Studia kończą się uzyskaniem tytułu magistra, który upoważnia do przystąpienia do Państwowego Egzaminu Fizjoterapeutycznego. Po jego zdaniu uzyskuje się pełne prawo do wykonywania zawodu fizjoterapeuty. Na kandydatów czeka 30 miejsc, a rejestracja elektroniczna jest już otwarta i potrwa do poniedziałku 19. września 2022 roku.

Informacje o fizjoterapii na UZ oraz zasady rekrutacji znajdziesz na stronie Uczelni

ZOBACZ RÓWNIEŻ: UNIWERSYTET ZIELONOGÓRSKI – REKRUTACJA NA STUDIA, AKTUALNOŚCI

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: studia medyczne Zielona Góra. Interesujesz się zagadnieniami związanymi z medycyną, zdrowiem i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia medyczne.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Zielonej Górze.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Zielonej Górze:

Studia w Zielonej Górze

Kierunki studiów w Zielonej Górze

Rekrutacja na studia w Zielonej Górze

Uczelnie Zielona Góra

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia