Geografia i geoinformacja – studia w Opolu

Studia na kierunku geografia i geoinformacja to studia licencjackie o profilu praktycznym. Proponuje ten kierunek kandydatom Uniwersytet Opolski.

Głównym celem kształcenia jest uzyskanie przez studentów wiedzy o strukturze i funkcjonowaniu środowiska  społeczno-gospodarczego oraz przyrodniczego w ujęciu przestrzennym oraz umiejętności zastosowania tej wiedzy w podejmowaniu decyzji związanych z szeroko rozumianą gospodarką przy pomocy instrumentów tworzenia, przetwarzania i analizowania danych geoprzestrzennych. Przygotowanie do zawodu mają dawać również co semestralne praktyki zawodowe w wybranych przez studentów miejscach.

O tym jedynym takim kierunku na Opolszczyźnie dowiesz się więcej : GEOGRAFIA I GEOINFORMACJA , Uniwersytet Opolski

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach dowiesz się na stronie: Studia geograficzne Opole. Interesujesz się naukami przyrodniczymi w szczególności geografią i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz –  studia geograficzne w Polsce.

CZYTAJ RÓWNIEŻ

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Opolu.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Opolu:

Studia w Opolu

Kierunki studiów w Opolu

Rekrutacja na studia w Opolu

Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zbliżające się wydarzenia