Drzwi otwarte na uczelniach 2023NoweRekrutacja KrakówStudia Kraków

Interaktywny Dzień Otwarty UPJP2 w Krakowie

Jak ciekawie spędzić pierwszy dzień wiosny w Krakowie? Weź udział w Interaktywnym Dniu Otwartym Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II.

Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie 21 marca 2023 roku zaprasza na Interaktywny Dzień Otwarty, podczas którego będzie możliwość zwiedzania budynków Uczelni oraz spotkania z wykładowcami i studentami.

Będzie to wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich, którzy chcą poznać tajniki życia akademickiego, zapoznać się z ofertą edukacyjną Uniwersytetu i spotkać ciekawych ludzi! Podczas Interaktywnego Dnia Otwartego zwiedzisz budynki, sale wykładowe oraz pracownie Uniwersytetu, posłuchasz nauczycieli akademickich, porozmawiasz z naszymi studentami i dowiesz się, że studia to nie tylko nauka! Nie przegap okazji, by na własne oczy przekonać się, dlaczego Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie jest najlepszym wyborem dla Ciebie!

Organizatorzy zapraszają całe klasy, ale także uczestników indywidualnych. W przypadku osoby niepełnoletniej udział możliwy jest tylko pod opieką rodzica lub opiekuna prawnego. Wyślij zgłoszenie udziału do 17 marca, do godziny 12:00 przez FORMULARZ.

Data: 21.03.2023
Miejsce wydarzenia: Kraków: ul. Kanonicza 9, ul. Kanonicza 25, ul. Franciszkańska 1, ul. Grodzka 40, ul. Bernardyńska 3, ul. Bobrzyńskiego 10
Godzina: 08:45 – 16:00

Szczegółowe informacje oraz program wydarzenia znajdziesz na stronie Uczelni

ZOBACZ RÓWNIEŻ: UNIWERSYTET PAPIESKI JANA PAWŁA II W KRAKOWIE – AKTUALNOŚCI, REKRUTACJA NA STUDIA

Czytaj także:

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia