Kierunki studiów LublinnewStudia LublinStudia techniczne

Inżynieria recyklingu w Lublinie

Dbałość o mądre gospodarowanie środowiskiem naturalnym staje się miarą rozwoju cywilizacyjnego. Dzięki studiom na kierunku inżynieria recyklingu możesz poznać wyzwania współczesnej gospodarki. Studia przygotowała dla kandydatów Politechnika Lubelska

Studia na kierunku inżynieria recyklingu pozwalają uzyskać absolwentom niezbędną wiedzę i umiejętności do rozwiązywania problemów z zakresu doboru racjonalnego sposobu zagospodarowania odpadów, projektowania technologii ich przetwarzania w użyteczne produkty, dokonywania oceny cyklu życia urządzeń i systemów technicznych stosowanych w recyklingu odpadów oraz doboru parametrów ich prawidłowej eksploatacji.

Politechnika Lubelska przygotuje Cię do pracy w przedsiębiorstwach zajmujących się przygotowaniem odpadów do ponownego użycia oraz ich recyklingiem, w jednostkach administracji państwowej i samorządowej monitorujących i kontrolujących recykling odpadów, a także w sektorze edukacyjnym w zakresie gospodarki odpadami i bezpieczeństwa środowiskowego.

Studia realizowane przez Wydział Inżynierii Środowiska Politechniki Lubelskiej.

Strona kierunku: INŻYNIERIA RECYKLINGU , Politechnika Lubelska

Dowiedz się więcej o studiach, kierunkach, rekrutacji – Politechnika Lubelska

Interesują Cię szczegóły dotyczące kierunków – sprawdź naszą stronę studia techniczne Lublin. Interesujesz się techniką, chcesz poznać więcej propozycji w tym zakresie na terenie całego kraju zobacz również: Studia techniczne w Polsce. Dla tych, którzy interesują się informatyką odpowiednie informacje na stronie studia informatyczne Lublin.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Lublinie.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Lublinie:

Studia w Lublinie

Kierunki studiów w Lublinie

Rekrutacja na studia w Lublinie

Uczelnie Lublin

Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia