Kierunki informatyczne – Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu

Kierunek informatyka od lat okupuje pierwsze miejsce na podium wśród kierunków, które cieszą się największą popularnością kandydatów. Postanowiliśmy sprawdzić, jaką ofertę w zakresie kierunków informatycznych przygotowała największa toruńska uczelnia niepubliczna – Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu.

Oferta zmienia się dynamicznie. Wiadomo, że Wyższa Szkoła Bankowa dostosowuje swoją ofertę do oczekiwań rynku pracy. Aktualnie uczelnia ma w ofercie kilka kierunków informatycznych i wiele specjalności.

Studia informatyczne w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu to bogata oferta kierunków licencjackich, inżynierskich a także propozycja studiów w języku angielskim (IT in Business – studia anglojęzyczne). To bogactwo wyboru wynika w dużej części z rozbudowanej oferty specjalności, jakie znaleźć można na kierunku informatyka w biznesie. Studia te realizowane są w dwóch wariantach: jako studia licencjackie i jako studia inżynierskie. Warto poznać opisy specjalności i wybrać coś odpowiedniego dla siebie.

  • Analityk bezpieczeństwa informacji
  • Front-end developer

WSB w Toruniu przygotowała już także studia na kierunku informatyka. Wśród proponowanych specjalności:

  • Administrator baz danych
  • Bezpieczeństwo systemów informatycznych

Na kierunku IT in Business możecie realizować studia w ramach specjalności: Web Aplications Developer.

Kierunki informatyczne w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach dowiesz się na stronie: studia informatyczne Toruń. Interesujesz się informatyką, nowoczesnymi technologiami i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia informatyczne w Polsce.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Toruniu:

Studia w Toruniu

Kierunki studiów w Toruniu

Rekrutacja na studia w Toruniu

Uczelnie Toruń

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zbliżające się wydarzenia