Kierunki społeczne na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego

Studia społeczne należą do dużej grupy kierunków, które co roku przyciągają duże ilości kandydatów. Takie kierunki jak politologia, bezpieczeństwo narodowe czy kulturoznawstwo międzynarodowe to tylko niektóre z tych proponowanych przez Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ. Warto jednak poznać całą ofertę tego Wydziału.

Warto na pewno przed dokonaniem ostatecznego wyboru najlepszego dla siebie kierunku studiów prześledzić stworzone przez Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych na Uniwersytecie Jagiellońskim możliwości. Naszą uwagę przykuwają propozycje studiów nad kulturami i społeczeństwami Ameryk, Wschodu, Europy czy Afryki. W programach studiów na tych kierunkach znajdziecie fascynujące przedmioty nauczania.

W dobie kryzysów migracyjnych warto w ofercie zauważyć kierunek migracje międzynarodowe.

Kierunki studiów na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ

Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ to najbardziej umiędzynarodowiona i interdyscyplinarna jednostka na Uniwersytecie Jagiellońskim. W swojej ofercie posiada także unikatowe kierunki w języku angielskim, wiele z nich jest realizowana w ramach porozumień z uczelniami zagranicznymi. Daje to możliwość studiowania w zróżnicowanym narodowo i kulturowo środowisku, zarówno w języku polskim, jak i obcym.

Więcej informacji o kierunkach społecznych w Krakowie, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach dowiesz się na stronie: studia społeczne Kraków. Interesujesz się zagadnieniami związanymi z tkanką życia społecznego, bezpieczeństwem, mediami, komunikacją i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia społeczne.

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zbliżające się wydarzenia