Kolegium Jagiellońskie Toruńska Szkoła Wyższa – rekrutacja, kierunki studiów

Kolegium Jagiellońskie – Toruńska Szkoła Wyższa to miejsce kształcenia najbardziej rozchwytywanych przez pracodawców specjalistów w dziedzinie ekonomii i administracji. Poznaj pełną ofertę uczelni poniżej!

W ofercie KJ-TSW znajdują się studia I i II stopnia, jednolite magisterskie oraz podyplomowe. Uczelnia trudni się kształceniem studentów już od prawie 20 lat, posiada więc bogate doświadczenie w tej dziedzinie. Oferta uczelni jest skierowana przede wszystkim do osób pragnącym zdobyć kompetencje w zakresie ekonomii i administracji, chociaż w jej ofercie znajdują się również bezpłatne jednolite studia magisterskie na kierunku Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna oraz studia MBA.

Absolwenci KJ-TSW są cenieni na rynku pracy ze względu na świetne przygotowanie merytoryczne i proaktywne nastawienie do pracy. Ogromnym plusem dla pracodawców jest również duża ilość umiejętności praktycznych, które studenci Kolegium Jagiellońskiego zdobywają w kraju i za granicą w ramach programu Erasmus+.

Studia I stopnia:

Studia jednolite magisterskie:

Studia II stopnia:

Studia MBA:

Te elitarne podyplomowe studia dają możliwość uzyskania cenionego na arenie międzynarodowej dyplomu Master in Business Administration, umożliwiającego pracę na najważniejszych stanowiskach w firmach i instytucjach publicznych w kraju i za granicą. Więcej informacji na temat programu MBA realizowanego na KJ-TSW można znaleźć tutaj.

Studia podyplomowe:

Kolegium Jagiellońskie – Toruńska Szkoła Wyższa w swej ofercie posiada również studia podyplomowe. Informacje o prowadzonych w ten sposób kierunkach można znaleźć tutaj.

Sprawdź też ofertę innych uczelni w Toruniu

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij na:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zbliżające się wydarzenia