Kurs karboksyterapii – Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach

Celem szkolenia organizowanego przez WST w Katowicach jest nabycie przez uczestnika szerokiej wiedzy na temat zabiegu karboksyterapii, zastosowania, wskazań oraz przeciwwskazań do zabiegu.

Karboksyterapia to terapia za pomocą dwutlenku węgla. Zabieg ten polega na śródskórnej lub podskórnej, precyzyjnej aplikacji kontrolowanych dawek medycznego dwutlenku węgla drogą iniekcji.

Uczestnik kursu karboksyterapii, który prowadzi Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach, pozyska umiejętności praktycznego wykonywania zabiegu z zachowaniem prawidłowej systematyki zabiegowej i specyfiki zabiegu. Nabędzie również kompetencje do samodzielnego wykonania zabiegu w różnych problemach pielęgnacyjnych: anty-aging, rozstępy, blizny zanikowe, cellulit, opuchnięcia i cienie pod oczami.

Szkolenie adresowane jest do osób z wykształceniem medycznym bądź kosmetycznym, które pragną poszerzyć swoją wiedzę i nabyć nowe umiejętności praktyczne, pozwalające na wprowadzenie innowacyjnych metod wykonywania zabiegów kosmetycznych.

Termin kolejnego szkolenia: 06.02.2022. Zajęcia prowadzone są w godz. 09:00 – 15:00.

Więcej informacji na stronie: www.wst.com.pl/kursy/karboksyterapia

Sprawdź inne kursy i szkolenia oraz studia podyplomowe w WST w Katowicach.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: WYŻSZA SZKOŁA TECHNICZNA W KATOWICACH – AKTUALNOŚCI, REKRUTACJA

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zbliżające się wydarzenia