Lingwistyczna Szkoła Wyższa w Warszawie – kierunki studiów, rekrutacja

Działająca już od ponad 20 lat Lingwistyczna Szkoła Wyższa w Warszawie to jedyna prywatna uczelnia lingwistyczna w województwie mazowieckim. Jeśli więc myślisz o studiach językowych w stolicy Polski, poznaj ofertę LSW w tym artykule!

W ofercie Lingwistycznej Szkoły Wyższej znajdują się zarówno studia I stopnia licencjackie, jak II stopnia (magisterskie). Osoby zainteresowane dodatkowym zwiększeniem swych kompetencji mogą to uczynić w ramach studiów podyplomowych, które uczelnia również oferuje.

LSW dokłada wszelkich starań, aby przekazywać studentom wysokiej jakości, użyteczną wiedzę teoretyczną i praktyczne umiejętności w zakresie lingwistyki i komunikacji. Jej działania były wielokrotnie pozytywnie ocenione przez Polską Komisję Akredytacyjną, zaś w 2020 roku uczelnia zdobyła certyfikat “Studia z przyszłością” dla kierunków filologicznych.

Uczelnia jest też aktywna na polu naukowym, czego przykładem jest utworzenie na jej terenie Międzynarodowego Centrum Antropolingwistyki i Terminologii. LSW prowadzi również współpracę z licznymi ośrodkami akademickimi, szkołami językowymi i instytucjami lingwistycznymi, dzięki czemu jej studenci mogą zdobywać umiejętności praktyczne nie tylko w jej murach, ale również poza nią w kraju i za granicą, np. w ramach programu Erasmus+.

Kierunki studiów na Lingwistycznej Szkole Wyższej w Warszawie:

Studia I stopnia:

Studia magisterskie:

Studia podyplomowe:

Lingwistyczna Szkoła Wyższa w Warszawie daje też możliwość zdobycia specjalistycznego wykształcenia na studiach podyplomowych. Listę kierunków i ich opisy można znaleźć tutaj.

Sprawdź też inne uczelnie w Warszawie.


Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij na:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia