Maturzyści 2021. Jesteśmy z Wami – Grupa Uczelni Vistula w Warszawie

(informacja prasowa Grupy Uczelni Vistula)

Dziwny zrobił się ten świat. Pandemia postawiła wszystko na głowie. Jak tu żyć, gdy zabierają ci przyjemności i ograniczają wolność, a do tego jeszcze za chwilę matura? To nie są idealne warunki do nauki. Każdego może ogarnąć zniechęcenie. Dlatego Akademia Finansów i Biznesu Vistula oraz Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula ruszają ze wsparciem. Projekt Maturzyści 2021 to cykl webinarów, które pomogą młodym ludziom przygotować się do matury. W komplecie są także materiały uzupełniające dla każdego uczestnika.

To naprawdę właściwy moment, by wpasować się w egzaminacyjny klimat i zapanować nad maturalną materią. To wcale nie jest takie trudne, trzeba tylko wiedzieć, jak stawić czoła wyzwaniu.

Już 27 stycznia 2021 r. Akademia Finansów i Biznesu Vistula oraz Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula rozpoczynają cykl spotkań online dla maturzystów i wszystkich tych, którzy chcą podjąć studia. Eksperci Vistuli pokażą, jak się uczyć, aby było to efektywne. Przedstawią zaskakujące metody i triki, skuteczne techniki i strategie. Podpowiedzą też, jak zadbać w tym okresie o duszę i ciało. W programie – tylko praktyka i praca na przykładach. Uczestnicy webinarów zyskają rzetelną wiedzę i cenne umiejętności, które ułatwią im nie tylko zdanie egzaminu maturalnego, ale także przydadzą się w życiu.

To jest wiedza, jakiej nie można zyskać w szkole średniej. Młodzi ludzie odkryją swoje silne strony. Dowiedzą się, jak zmotywować się, racjonalnie zaplanować naukę, opanować nerwy, a także jak kształtować w sobie zdolność do elastyczności, kreatywności i samodzielnej pracy. W programie jest także powtórka z WOS-u, matematyki oraz języka angielskiego i hiszpańskiego. Wybitni eksperci Vistuli poradzą uczestnikom, jak wybrać kierunek studiów, aby mieć satysfakcję i przyjemność z nauki oraz jak samodzielnie sfinansować studia.

Spotkania online będą też okazją, by poznać fantastycznych wykładowców, którzy podczas spotkań online odpowiedzą na liczne pytania, które zadają maturzyści zainteresowani podjęciem studiów w Akademii Finansów i Biznesu Vistula oraz w Szkole Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula. Dotyczą one m.in. warunków studiowania, międzynarodowych certyfikatów i egzaminów.

Wszyscy ci, którzy myślą o studiach w Vistuli, będą mogli umówić się na indywidualne konsultacje z uczelnianymi ekspertami, którzy doradzą, jak najlepiej zaplanować przyszłość.

Udział w webinarach wymaga rejestracji:
https://www.vistula.edu.pl/kandydat/maturzysci-2021-jestesmy-z-wami

Po każdym spotkaniu uczestnicy otrzymają e-mail z podsumowaniem i pomocniczą dokumentacją.

Dołącz do nas!

(Materiały prasowe Uczelni Vistula)

Więcej: vistula.edu.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zbliżające się wydarzenia