Mazowiecka Uczelnia Medyczna w Warszawie – kierunki studiów, rekrutacja

Mazowiecka Uczelnia Medyczna w Warszawie posiada bogate, bo prawie dwudziestoletnie, doświadczenie w kształceniu kadr medycznych. Jeśli zastanawiasz się nad studiami medycznymi w Warszawie, sprawdź ofertę MUM w tym artykule!

Ze względu na specyfikę dziedziny nauki, w ramach której uczy Mazowiecka Uczelnia Medyczna, uczelnia stawia na praktyczny charakter studiów – poza ćwiczeniami klinicznymi studenci realizują także praktyki zawodowe. Daje to studentom możliwość zyskania bardzo dużej ilości umiejętności praktycznych, z których będą korzystać na co dzień w pracy zawodowej. Takie podejście do nauki wymaga odpowiedniego zaplecza technicznego, które uczelnia posiada ze względu na umiejscowienie jej lokalizacji w nowoczesnym Kampusie VIZJA PARK, w skład którego wchodzą nowoczesne aule, sale szkoleniowe i laboratoria.

Wysoką jakość edukacji zapewnia kadra naukowo–dydaktyczna uczelni złożona z praktyków i specjalistów z doświadczeniem. Uczelnia jest też aktywna na polu naukowym, organizuje bowiem konferencje naukowe i sympozja oraz zajmuje się publikacją badań naukowych. Uczelnia prowadzi również biuro karier, które pomaga absolwentom uczelni w znalezieniu pracy zawodowej. Wszystko to powoduje, że prawie 5000 absolwentów i prawie 2000 aktualnych studentów MUM to specjaliści świetnie przygotowani do pracy w kadrach medycznych.

Kierunki studiów na Mazowieckiej Uczelni Medycznej w Warszawie:

Studia I stopnia:

Studia jednolite magisterskie:

Studia II stopnia:

Studia podyplomowe:

Sprawdź też inne uczelnie w Warszawie.

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij na:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zbliżające się wydarzenia