Mechatronika – WSEI w Lublinie

Mechatronika to bardzo nowoczesny kierunek studiów, który stanowi połączenie inżynierii mechanicznej, komputerowej, automatyki i robotyki, służący projektowaniu i wytwarzaniu nowoczesnych urządzeń. Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie proponuje kandydatom studia inżynierskie, prowadzone zarówno w trybie stacjonarnym, jak i niestacjonarnym (czas trwania – 7 semestrów).

Specjalności:

  • Automatyka i robotyka
  • Mechanika i eksploatacja maszyn

Celem studiów jest uzyskanie innowacyjnej oraz specjalistycznej wiedzy, która zapewni absolwentom możliwie jak najlepsze dopasowanie swego przygotowania zawodowego do aktualnych potrzeb rynku pracy i pozyskania zatrudnienia we wszystkich dziedzinach działalności człowieka, poczynając od przemysłu maszynowego, przez elektroniczny na spożywczym kończąc. Mechatronika to idealna propozycja dla osób interesujących się nowymi technologiami. Przyda się również wyobraźnia przestrzenna, umiejętność myślenia analitycznego i zdolności techniczne. Jeżeli czujesz, że masz ścisły umysł i lubisz technologię znalazłeś dla siebie idealny kierunek studiów.

Dlaczego warto studiować Mechatronikę w WSEI w Lublinie?

  • jeden z najnowocześniejszych kierunków studiów;
  • specjalista z tego kierunku posiądzie wiedzę, umiejętności i kompetencje w dyscyplinach: inżynieria mechaniczna, automatyka, elektronika i elektrotechnika oraz informatyka techniczna i telekomunikacja;
  • program studiów tworzony z reprezentantami firm działających w branży;
  • kontakt ze specjalistami, potencjalnymi pracodawcami;
  • bardzo dobre zaplecze laboratoryjne;
  • możliwości realizacji praktycznych prac dyplomowych.

Sprawdź inne kierunki studiów w Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji w Lublinie!

Zapisz się na studia już dziśWSEI W LUBLINIE – REKRUTACJA NA STUDIA 2021/2022

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij na:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia