MWSLiT we Wrocławiu – Studia z Przyszłością – Koncert finałowy

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu została wyróżniona prestiżowymi tytułami w trakcie wydarzenia Studia z Przyszłością.

11.04.2022 r. wręczono Certyfikaty Studia z Przyszłością. Koncert finałowy odbył się w Pałacu Działyńskich Polskiej Akademii Nauk w Poznaniu. W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele uczelni wyższych z całej Polski. MWSLiT we Wrocławiu reprezentował Dziekan dr Stanisław Ślusarczyk oraz Kierownik Biura Karier Monika Łyszczarz.

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu na Liście Laureatów była jedną z trzech uczelni docenionych za nauczanie na kierunku Logistyka. Certyfikat akredytacyjny został przyznany kierunkowi studiów, który wyróżnia się na tle kierunków innych uczelni oraz stwarza możliwości rozwoju umiejętności zawodowych cenionych przez pracodawców.

MWSLiT we Wrocławiu otrzymała także Certyfikat Nadzwyczajny Laur Innowacji – wyróżnienie te otrzymują uczelnie, które wdrożyły najbardziej innowacyjne i unikalne rozwiązania w zakresie bazy materialnej i technologii wspierających proces dydaktyczny.

Otrzymanie tak prestiżowych tytułów świadczy o bardzo wysokiej jakości nauczania i plasuje uczelnię w gronie liderów. 

(Informacja prasowa MWSLiT we Wrocławiu)

ZOBACZ RÓWNIEŻ: MIĘDZYNARODOWA WYŻSZA SZKOŁA LOGISTYKI I TRANSPORTU WE WROCŁAWIU – AKTUALNOŚCI, REKRUTACJA NA STUDIA

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia