Kierunki studiówKierunki studiów WarszawaNoweStudia psychologiczneStudia WarszawaStudia z zarządzania

Neuromarketing – Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie

Neuromarketing w AEH w Warszawie to specjalność na studiach I stopnia na kierunku Psychologia (studia licencjackie). Czego uczą się studenci?

Studenci kierunku Psychologia – neuromarketing, prowadzonego przez Akademię Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie, przygotowują do pracy w obszarach związanych z wiedzą na temat mechanizmów rządzących ludzką psychiką lub ukierunkowania swoich zainteresowań tak, aby w przyszłości podjąć studia magisterskie i kontynuować naukę psychologii.

Program nauczania przygotowuje studentów do badań nad konsumpcjonizmem. Naszpikowany ofertami produktów i usług rynek sprawia, że producenci coraz częściej decydują się badać zachowania klientów. 

Program tej specjalności został utworzony w odpowiedzi na rosnący konsumpcjonizm celem wykwalifikowania kadry zdolnej do badania psychologicznych podstaw zachowań społeczeństwa. Psychologia jest najbardziej popularnym kierunkiem studiów, a dodatkowo AEH otrzymała rekomendację Państwowej Akademii Nauk na ten kierunek studiów.

Ten kierunek jest dla Ciebie, jeśli:

  • interesuje Cię zjawisko nasilonego konsumpcjonizmu;
  • lubisz obserwować ludzi i ich zachowania;
  • chcesz połączyć pasję do psychologii i marketingu.

Perspektywy zawodowe:

  • ośrodki badawcze,
  • agencje marketingowe,
  • firmy międzynarodowe,
  • agencje reklamy.

Szczegółowe informacje o tym kierunku na stronie Uczelni:
NEUROMARKETING, Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie

ZOBACZ RÓWNIEŻ: AKADEMIA EKONOMICZNO-HUMANISTYCZNA W WARSZAWIE – AKTUALNOŚCI, REKRUTACJA NA STUDIA

Więcej informacji o kierunkach psychologicznych, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: studia psychologiczne Warszawa. Interesujesz się zagadnieniami związanymi z ludzką psychiką, zawiłościami życia społecznego, ludzkimi motywacjami i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz: studia psychologiczne w Polsce.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Warszawie.

Studia w Warszawie

Kierunki studiów w Warszawie

Rekrutacja na studia w Warszawie

Uczelnie Warszawa

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia