Niepaństwowa Wyższa Szkoła Pedagogiczna w Białymstoku, kierunki studiów, rekrutacja

Już wiadomo, na jakie kierunki studiów rekrutować będzie Niepaństwowa Wyższa Szkoła Pedagogiczna w Białymstoku. Oferta jest szczególnie ciekawa dla tych, którzy chcą studiować psychologię lub kierunek pedagogiczny. Uzupełniają ją studia prawnicze z zakresu administracji oraz studia społeczne z zakresu bezpieczeństwa wewnętrznego.

Ewa Drozda-Senkowska, prof. zw. dr hab. psychologii społecznej na Uniwersytecie Paris Descartes, profesor wykładowca w NWSP w Białymstoku zachęca do studiowania psychologii:

Nie wiem czy jest coś bardziej pasjonującego, zadziwiającego niż ludzie. Każdemu z nas wydaje się, że dużo o nich wie, bo sam jest człowiekiem. Studia psychologiczne pozwalają odkryć, że to niezupełnie tak. One pozwalają zdobyć solidną wiedzę o człowieku, o jego słabościach, siłach i możliwościach, o wielu tajemnicach życia społecznego. Uważam, że warto zdobyć tę wiedzę, rozwijać ją, a w szczególności nauczyć się ją wykorzystywać, żeby profesjonalnie radzić ludziom, pomagać, móc razem z nimi przewidywać. A w wielu miejscach i dziedzinach życia psychologów ciągle brak.

Uczelnia oferuje kierunki studiów licencjackich oraz studia II stopnia lub jednolite magisterskie. Zobacz pełną listę kierunków:

  • Administracja
  • Bezpieczeństwo wewnętrzne – studia I i II stopnia
  • Pedagogika – studia II stopnia
  • Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna
  • Psychologia

Dowiedz się więcej o kierunkach: Niepaństwowa Wyższa Szkoła Pedagogiczna w Białymstoku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia