Początek rekrutacji w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku

Już w maju wystartowała rekrutacja w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku. W pejzażu uczelni niepaństwowych Trójmiasta uczelnia zyskuje cały czas na znaczeniu a oferta spotyka się z dużym zainteresowaniem kandydatów.

Aż 16 kierunków studiów pierwszego stopnia i trzy kierunki studiów jednolitych magisterskich to ciekawa dawka do przemyśleń na temat wyboru kierunku. Może kandydatów zainteresować jedna z nowości. Uczelnia zaprasza na studia na dwóch nowych kierunkach związanych ze zdrowiem. Możesz wybierać dietetykę lub kosmetologię.

W nadchodzącym roku akademickim WSB w Gdańsku oferuje 16 kierunków pierwszego, 3 kierunki studiów jednolitych magisterskich, 9 drugiego, ponad 100 podyplomowych i studia menedżerskie MBA. Nowością w ofercie Gdańskiej WSB są kierunki związane ze zdrowiem – dietetyka i kosmetologia.

Listę kierunków sprawdzisz Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku.

Studia w trybie online stały się naturalnym sposobem nauki – pozwalają studentom i uczestnikom studiów podyplomowych na większą elastyczność, ułatwiają łączenie studiów i pracy zawodowej. Czekamy na możliwość powrotu do życia uczelnianego i studenckiego na kampusie Wyższej Szkoły Bankowej, ale jesteśmy przygotowani na to, że edukacja w formie hybrydowej zostanie z nami na dłużej – mówi dr inż. Irena Bach Dąbrowska, Dziekan WSB w Gdańsku.

Jak zapisać się na studia proponowane przez WSB w Gdańsku?

Na studia w WSB można zapisać się, nie wychodząc z domu. Dzięki wygodnym zapisom przez Internet kandydaci mogą dostarczyć i podpisać wymagane dokumenty online. W procesie zapisu na studia pomagają konsultanci dostępni poprzez czat na stronie internetowej i Biuro Rekrutacji.

Pełna oferta kierunków i specjalności studiów licencjackich, inżynierskich, magisterskich i podyplomowych dostępna jest na stronie internetowej uczelni: www.wsb.pl/gdansk/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia