Politechnika Krakowska – rekrutacja na studia

Trwa rekrutacja na studia w Krakowie! Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki od 7 czerwca br. uruchomiła rejestrację na wszystkie kierunki studiów I stopnia (oprócz kierunku architektura, na który można było rejestrować się już od 19 maja, a ostatni dzień rejestracji to 9 czerwca).

Siłą Politechniki Krakowskiej są ludzie – przede wszystkim doświadczeni wykładowcy, którzy zajmują się nie tylko przekazywaniem swojej wiedzy studentom, ale także z pasją oddają się działalności naukowej. To ich zaangażowanie sprawia, że mury Politechniki co roku opuszczają setki absolwentów doskonale przygotowanych do wejścia na rynek pracy.

Politechnika Krakowska jest jednym z liderów pod względem tworzenia innowacyjnych wynalazków, które znajdują uznanie i nagrody na całym świecie. Wiele z nich zostało zaprojektowanych przez naszych studentów. Uczelniane laboratoria zapewniają młodym naukowcom najlepsze warunki do pracy i zapewniają dostęp do najnowszych technologii.

W ofercie Politechniki Krakowskiej, przygotowanej na rok akademicki 2021/2022 znajdziesz m.in. takie rekrutacyjne hity, jak automatyka i robotyka, informatyka, informatyka stosowana, energetyka, inżynieria produkcji, pojazdy samochodowe, czy technologia chemiczna.

Wybierz swój kierunek studiówrekrutacja.pk.edu.pl/oferta-edukacyjna/

Dowiedz się więcej o rekrutacji 2021/2022Politechnika Krakowska – PORTAL REKRUTACYJNY

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij na:

One thought on “Politechnika Krakowska – rekrutacja na studia

  • 14 czerwca 2021 o 13:41
    Permalink

    Polecam tę uczelnię. Jestem tu już 4 rok i dobrze wspominam każdą chwilę. Na początku bałam się troszkę, czy sobie na wydziale chemicznym poradzę, ale jestem najlepsza na roku. To wymagająca szkoła, ale odpowiedzialna.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia