Politechnika Śląska w Gliwicach – rekrutacja na studia 2022/2023

Politechnika Śląska w Gliwicach informuje, że rekrutacja na studia 2022/2023 rozpocznie się od 25 maja 2022 r. Kandydaci będą mogli rejestrować się na wybrane kierunki studiów, które znaleźć można w najnowszej ofercie Uczelni. A w niej znajdziesz studia typowe dla politechniki – techniczne i ścisłe, ale również językowe. Przeczytaj opisy kierunków i dowiedz się więcej o Uczelni. Możesz również sprawdzić aktualne zasady rekrutacji na rok akademicki 2022/2023.

Politechnika Śląska to czołowa polska uczelnia techniczna. W ofercie wiele kierunków topowych jak budownictwo, automatyka i robotyka czy zarządzanie i inżynieria produkcji. Poniżej lista kierunków z najnowszej oferty uczelni, przygotowanej dla kandydatów na rok akademicki 2022/23. Możesz zdobyć również bardziej szczegółowe informacje wybierając kierunek i czytając opis.

Kierunki studiów na Politechnice Śląskiej – rekrutacja na studia 2022/2023

Studia w języku polskim

Część z wymienionych kierunków realizowana jest wyłącznie jako studia niestacjonarne. Szczegóły dotyczące rekrutacji, zasad, terminów w Uchwale Senatu – zasady rekrutacji na rok akademicki 2022/2023.

Odwiedź serwis dla kandydatów na studia: POLITECHNIKA ŚLĄSKA – SERWIS REKRUTACYJNY

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Katowicach:

Studia w Katowicach

Kierunki studiów w Katowicach

Rekrutacja na studia w Katowicach

Uczelnie Katowice

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnijZOBACZ RÓWNIEŻ: POLITECHNIKA ŚLĄSKA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zbliżające się wydarzenia