Prawo – Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu

Studia proponowane w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu na kierunku prawo to studia jednolite magisterskie. Ich ważnym celem jest przygotowanie absolwentów do egzaminu na aplikacje prawnicze.

Jak zapewnia Uczelnia na studiach poznasz “nie tylko prawo zapisane w aktach prawnych i omawiane w literaturze prawniczej, ale także “prawo w działaniu” – dzięki symulacjom rozpraw, wizytach w sądach i stałemu kontaktowi z wykładowcami z bogatym doświadczeniem praktycznym.”

Na studiach dowiesz się, jak interpretować regulacje prawne dotyczące ochrony konkurencji i konsumenta, ochrony patentowej, ochrony danych osobowych, ochrony środowiska. Nauczysz się stosować przepisy prawa handlowego i finansowego, w tym postępowania podatkowego, a także prawa pracy, prawa europejskiego oraz międzynarodowego.

Czesne za studia w skali jednego roku to około 6000 zł. To cena orientacyjna, istnieją na uczelni różne sposoby płatności stąd ceny czesnego mogą się różnić od podanej.

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie studia prawnicze Poznań.

Interesujesz się zagadnieniami prawniczymi lub myślisz o karierze w administracji i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce? Zerknij na stronę studia prawnicze w Polsce.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Poznaniu:

Studia w Poznaniu

Kierunki studiów w Poznaniu

Rekrutacja na studia w Poznaniu

Uczelnie Poznań

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia