Rekrutacja na studia psychologiczne w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku

Studia psychologiczne, a konkretnie psychologia należy do czołowych pod względem popularności kierunków studiów w Polsce. W ofercie Wyższej Szkoły Bankowej wybierać można jednak pomiędzy studiami jednolitymi magisterskimi a kierunkiem licencjackim psychologia w biznesie. Warto sprawdzić różnice.

Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku podobnie jak wiele innych szkół wyższych chce zachęcić do studiowania szeroką rzeszę kandydatów. Służy temu najczęściej atrakcyjna tematycznie oferta kierunków. Jednym z najchętniej wybieranych kierunków jest już od wielu lat kierunek psychologia. W skali kraju to około 35 tysięcy chętnych.

Wielu z nich zastanowi się nad ofertą Uniwersytetu Gdańskiego jako uczelni państwowej, inni skłonią się ku propozycjom uczelni niepaństwowych.

Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku przygotowała w zakresie studiów psychologicznych dwie propozycje. Pierwsza z nich, prestiżowa, to studia jednolite magisterskie na kierunku psychologia. Studentom proponuje się studia w modelu tradycyjnym lub hybrydowym na czterech specjalnościach:

  • Psychologia dzieci i młodzieży
  • Psychologia kliniczna z psychoterapią
  • Psychologia sądowa
  • Psychoseksuologia

Ukończenie tych 5-letnich studiów magisterskich daje pełne uprawnienia psychologa.

Drugim z kierunków psychologicznych, na który prowadzona jest rekrutacja w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku jest licencjacki kierunek psychologia w biznesie. Stuentom proponowane są specjalności:

  • Coaching i mentoring
  • Negocjacje i mediacje w biznesie
  • Psychologia w zarządzaniu zasobami ludzkimi
  • Psychologia zachowań konsumenckich

Studia te koncentrują się na zdobyciu bardzo praktycznych umiejętności związanych z wykorzystaniem psychologii w biznesie, zarządzaniu, procesach negocjacji lub procesach sprzedażowych.

Pełną propozycję uczelni poznać możesz Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku

Czytaj również: Rekrutacja Gdańsk

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Gdańsku:

Studia w Gdańsku

Kierunki studiów w Gdańsku

Rekrutacja na studia w Gdańsku

Uczelnie Gdańsk

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zbliżające się wydarzenia