SGTiH Vistula w Warszawie – infrastruktura czasu wolnego – konferencja

Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula w Warszawie oraz Urząd Dzielnicy Bemowo zapraszają na konferencję: „Kierunki rozwoju infrastruktury czasu wolnego metropolii warszawskiej na przykładzie Dzielnicy Bemowo”.

Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula oraz Urząd Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy zapraszają na konferencję Kierunki rozwoju infrastruktury czasu wolnego metropolii warszawskiej na przykładzie Dzielnicy Bemowo. Będzie ona kontynuacją badań, jakie SGTiH Vistula przeprowadziła w 2019 roku na zlecenie Urzędu Dzielnicy Bemowo. Dotyczyły one preferencji mieszkańców dotyczących spędzania czasu wolnego oraz zapewnienia niezbędnej infrastruktury (turystycznej, rekreacyjnej, kulturalnej) oraz potrzeb mieszkańców w zakresie rozbudowy placów zabaw. Jednym z ważniejszych wniosków wynikających z badań było wskazanie, iż rozwój infrastruktury czasu wolnego w dzielnicach m.st. Warszawy powinien być zsynchronizowany z działaniami ościennych gmin wchodzących w skład aglomeracji warszawskiej.

Konferencja odbędzie się 23 listopada 2021 roku w kampusie akademickim Grupy Uczelni Vistula przy ul. Stokłosy 3 w Warszawie w Auli 2A w godz. 10:00 – 17:00. Wstęp wolny.

Zgłoszone referaty zostaną opublikowane w wydawnictwie SGTiH Vistula.

Uwaga! Konferencja odbędzie się w formie hybrydowej, a dostęp do wersji online będzie podany w oddzielnym komunikacie. Teksty referatów zostaną dostarczone uczestnikom w postaci elektronicznej.

Do udziału w konferencji organizatorzy zapraszają przedstawicieli środowiska naukowego z ośrodków zainteresowanych tematyką spędzania czasu wolnego oraz podejmujących badania w tym obszarze.

Więcej informacji i rejestracja uczestników na stronie Uczelni

(Informacja prasowa Grupy Uczelni Vistula)

ZOBACZ RÓWNIEŻ: SZKOŁA GŁÓWNA TURYSTYKI I HOTELARSTWA VISTULA W WARSZAWIE

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij na:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zbliżające się wydarzenia