Studia ekonomiczne we Wrocławiu

Osoby zainteresowane studiami ekonomicznymi we Wrocławiu mają z czego wybierać: kierunki z tej dziedziny są prowadzone zarówno przez uczelnie państwowe, jak i niepubliczne, w trybach stacjonarnym i niestacjonarnym.

Choć prym wśród uczelni oferujących studia na kierunkach ekonomicznych w stolicy Dolnego Śląska wiedzie Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, ciekawe oferty edukacyjne posiadają również Uniwersytet Wrocławski i Uniwersytet Przyrodniczy. Zainteresowani studiami ekonomicznymi we Wrocławiu mogą wybierać spośród kierunków jak m.in. EKONOMIA, FINANSE I RACHUNKOWOŚĆ, ANALITYKA GOSPODARCZA, czy INFORMATYKA W BIZNESIE. Studia ekonomiczne oferują również uczelnie niepubliczne, np. Wyższa Szkoła Bankowa, czy Wyższa Szkoła Handlowa.

Kierunki studiów ekonomicznych we Wrocławiu

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: studia ekonomiczne Wrocław.

Czytaj również

Jeśli interesujesz się ekonomią, finansami i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia ekonomiczne w Polsce.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom we Wrocławiu:

Studia we Wrocławiu

Kierunki studiów we Wrocławiu

Rekrutacja na studia we Wrocławiu

Uczelnie Wrocław

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia