Rekrutacja KatowiceStudia KatowiceStudia podyplomoweWydarzenie Tygodnia

Studia MBA – Zarządzanie w Ochronie Zdrowia – rekrutacja na semestr letni

Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach prowadzi rekrutacja na II edycję studiów podyplomowych MBA – Zarządzanie w Ochronie Zdrowia. Rozpocznij studia od marca!

Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach zaprasza do udziału w II edycji studiów podyplomowych MBAZarządzanie w Ochronie Zdrowia. Studia powstały przy współpracy z Technische Hochschule Mittelhessen University of Applied Sciences, Giesen oraz Regionalną Izbą Gospodarczą w Katowicach. Program MBA posiada Akredytację Stowarzyszenia Edukacji Menedżerskiej (SEM) FORUM. Są to zintegrowane studia wyróżniające systemowe podejście do zarządzania ochroną zdrowia przy wykorzystaniu narzędzi biznesowych oraz zapewniające multidyscyplinarne podejście do przywództwa oraz podejmowania decyzji w zarządzaniu placówką leczniczą.

Program MBA przeznaczony dla menedżerów zainteresowanych karierą w biznesie i zarządzaniem instytucjami w sektorze ochrony zdrowia, a także do urzędników rządowych i pracowników administracji samorządowej, zatem osób odpowiedzialnych dzisiaj lub w przyszłości za organizację i nadzór w ochronie zdrowia. 
Zajęcia prowadzone są w formie hybrydowej (online lub offline), w zależności od sytuacji epidemiologicznej w kraju.

Czas trwania: 3 semestry

Rejestracja prowadzona jest online do 25.02.2022: rekrutacja.wst.com.pl

Więcej informacji znajdą na stronie: www.wst.com.pl/studia_podyplomowe/MBA_zarzadzanie_w_ochronie_zdrowia

Można również kontaktować się telefonicznie: tel. 695 450 010, bądź za pomocą adresu e-mail: cse@wst.com.pl

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Jeden komentarz do “Studia MBA – Zarządzanie w Ochronie Zdrowia – rekrutacja na semestr letni

  • Kończyłam MBA w ochronie zdrowia. Ja ze względu na swoją lokalizację (pracuje pod Katowicami :P) gdy wybierałam uczelnie kierowałam się głównie formą zjazdów. Dokładniej to poszukiwałam MBA z możliwością realizacji zajęć zdalnie, bo dojazdy na stacjonarne zajęcia już chyba totalnie wykluczyłyby mnie z życia rodzinnego. Ostatecznie wybrałam WSKZ i jestem bardzo zadowolona z obranej ścieżki. Efektem finalnym jest rozwój zawodowy, a o to mi chodziło 😊

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia