Studia prawnicze w Białymstoku

Pragniesz pracować w sektorze administracyjnym lub prawniczym? Dobrze wykształcenie to podstawa! Sprawdź ofertę kierunków studiów prawniczych w Białymstoku!

Ofertę studiów prawniczych w Białymstoku zdecydowanie dominuje państwowy Uniwersytet w Białymstoku, prowadzący aż cztery kierunki w tej dziedzinie. Możliwość zdobycia wykształcenia z zakresu prawa i administracji dają również uczelnie niepubliczne: Niepaństwowa Wyższa Szkoła Pedagogiczna, Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania oraz Wyższa Szkoła Ekonomiczna.

Oferta białostockich uczelni umożliwia ukierunkowanie studiów w rejony zainteresowań kandydatów, znajdują się w niej bowiem zarówno bardziej ogólne kierunki, jak PRAWO czy ADMINISTRACJA oraz te zajmujące się bardziej specjalistycznym zastosowaniem wiedzy prawniczej, jak chociażby KRYMINOLOGIA i KIERUNEK PRAWNO–FINANSOWY.

Kierunki studiów prawniczych w Białymstoku

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie studia prawnicze Białystok.

Czytaj również

Interesujesz się zagadnieniami prawniczymi lub myślisz o karierze w administracji i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce? Sprawdź stronę studia prawnicze w Polsce.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Białymstoku:

Studia w Białymstoku

Kierunki studiów w Białymstoku

Rekrutacja na studia w Białymstoku

Uczelnie Białystok

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia