Studia przyrodnicze w Siedlcach

Ten rodzaj studiów oferuje Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach. Do wyboru dwa kierunki studiów. Poznaj szczegóły oferty.

W Siedlcach na UPH znajdziecie dwie ciekawe propozycje. Rekomendowane są dla osób, które interesują się naukami przyrodniczymi, botaniką, zoologią. Jeśli dodatkowo jest Ci bliska troska o losy środowiska naturalnego i widzisz potrzebę poszukiwania racjonalnych metod prowadzenia produkcji rolnej to swoją uwagę skierujesz na agroleśnictwo. Jeśli marzysz o realnej walce, by świat nie uległ degradacji pomyśl o studiach na kierunku ekologia i środowisko.

Kierunki studiów przyrodniczych w Siedlcach

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach dowiesz się na stronie: Studia przyrodnicze Siedlce. Interesujesz się przyrodą, ochroną środowiska i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia przyrodnicze.

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Siedlcach.

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zbliżające się wydarzenia