Transport – Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie

Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie zaprasza kandydatów na studia inżynierskie na kierunku Transport. Studia prowadzone są w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym (z możliwością kontynuacji nauki na studiach II stopnia).

Transport to branża przyszłości. Uczelnia współpracując ściśle z gospodarką swoimi działaniami wypełnia zapotrzebowanie pracodawców na najbardziej poszukiwanych absolwentów. Nowoczesne sposoby transportu, zaawansowana logistyka to rewolucja, z którą prędzej czy później zetknie się każdy z nas, a absolwent WSEI będzie na to przygotowany.

Dlaczego warto studiować Transport w WSEI w Lublinie?

  • kontakt z wybitnej klasy specjalistami z branży;
  • dostęp do Innowacyjnego Centrum Diagnostyki, Badań i Analiz WSEI, gdzie prowadzone są analizy z zakresu diagnostyki materiałów i konstrukcji oraz badania systemów mechanicznych;
  • praktyczne specjalności, odpowiadające na aktualne oraz przyszłe potrzeby lokalnego i krajowego rynku pracy;
  • organizacja spotkań i konferencji z praktykami reprezentującymi firmy z branży;
  • znajdziesz się w gronie osób, które tak jak Ty interesują się konkretną tematyką, co ułatwi i przyspieszy wymianę doświadczeń i pozwoli na realizowanie wspólnych przedsięwzięć.

Specjalności:

  • Organizacja i logistyka transportu
  • Organizacja transportu kolejowego

Absolwent Transportu posiada wiedzę dotyczącą faktów oraz procesów toczących się w gospodarce i społeczeństwie z zakresu nauk inżynieryjno-technicznych i społecznych, jak również ma wiedzę z zakresu organizacji procesów transportowych. Po ukończeniu nauki student zna zakres planowania rozwoju transportu, projektowania lądowej infrastruktury transportu, eksploatacji środków transportu, modelowania procesów transportowych, organizacji i zarządzania transportem, logistyki, prawa transportowego, inżynierii ruchu drogowego, kolejowego, technik informacyjnych, ekonomiki transportu, bezpieczeństwa transportu, ochrony środowiska w transporcie.

Studia na kierunku Transport w WSEI kształcą specjalistów potrafiących wykorzystać nabyte kompetencje do formułowania i rozwiązywania złożonych problemów o charakterze praktycznym dotyczących prognozowania i planowania rozwoju systemów transportowych, prognozowania i planowania zapotrzebowania na usługi transportowe, kształtowania infrastruktury i planowania sieci transportowych oraz organizowania ruchu, planowania procesów transportowych w systemach logistycznych, doboru technicznych środków transportowych i technologii przewozów do konkretnych zadań, automatyzacji i robotyzacji procesów w systemach transportowych; oceny oddziaływania wzajemnego środków transportu.

Sprawdź inne KIERUNKI STUDIÓW 2021/2022 w WSEI w LUBLINIE

ZOBACZ RÓWNIEŻ: WYŻSZA SZKOŁA EKONOMII I INNOWACJI W LUBLINIE – REKRUTACJA NA STUDIA

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij na:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia