Kolegium Jagiellońskie Toruńska Szkoła Wyższa

Kolegium Jagiellońskie Toruńska Szkoła Wyższa

Kolegium Jagiellońskie – Toruńska Szkoła Wyższa to miejsce kształcenia najbardziej rozchwytywanych przez pracodawców specjalistów w dziedzinie ekonomii i administracji. Poznaj pełną ofertę uczelni

W ofercie KJ-TSW znajdują się studia I i II stopnia, jednolite magisterskie oraz podyplomowe. Uczelnia trudni się kształceniem studentów już od prawie 20 lat, posiada więc bogate doświadczenie w tej dziedzinie. Oferta uczelni jest skierowana przede wszystkim do osób pragnącym zdobyć kompetencje w zakresie ekonomii i administracji, chociaż w jej ofercie znajdują się również bezpłatne jednolite studia magisterskie na kierunku Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna oraz studia MBA.
Absolwenci KJ-TSW są cenieni na rynku pracy ze względu na świetne przygotowanie merytoryczne i proaktywne nastawienie do pracy. Ogromnym plusem dla pracodawców jest również duża ilość umiejętności praktycznych, które studenci Kolegium Jagiellońskiego zdobywają w kraju i za granicą w ramach programu Erasmus+.

Kierunki studiów

studia I stopnia i studia jednolite magisterskie

  • ADMINISTRACJA
  • PEDAGOGIKA PRZEDSZKOLNA I WCZESNOSZKOLNA

Rekrutacja

Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji na studia znajdziesz na stronie Uczelni.

Studia podyplomowe

Kolegium Jagiellońskie – Toruńska Szkoła Wyższa w swej ofercie posiada również studia podyplomowe. Informacje o prowadzonych w ten sposób kierunkach można znaleźć tutaj.

Kontakt

Również w Toruniu, Bydgoszczy i województwie kujawsko-pomorskim

Zbliżające się wydarzenia