rekrutacja 2023Rekrutacja CzęstochowaRekrutacja na studiaStudia Częstochowa

Uniwersytet Jana Długosza w Częstochowie – rekrutacja na studia 2023/2024

Od 1 czerwca br. Uniwersytet Jana Długosza w Częstochowie uruchomił rekrutację na studia rozpoczynające się w roku akademickim 2023/2024.

1 czerwca 2023 roku rozpoczęła się rekrutacja na studia 2023/2024 – informuje Uniwersytet Jana Długosza w Częstochowie. Uczelnia proponuje bogatą ofertę studiów składającą się z 60 kierunków studiów: I i II stopnia, w ramach jednolitych studiów magisterskich, a także na kierunkach prowadzonych w języku angielskim.

Wybierz spośród 60 kierunków studiów, skorzystaj z nowoczesnych metod kształcenia i programów wymiany międzynarodowej. Proponujemy bezpłatną naukę dodatkowych języków obcych, dostęp do licznych stypendiów i staży, prestiżowe kierunki studiów, w tym lekarski i nowe – farmację, ratownictwo medyczne oraz kierunki w języku angielskim! Stawiamy na rozwój, innowacyjne kształcenie i doskonalimy się dla naszych studentów. Dołącz do społeczności Uniwersytetu Jana Długosza w Częstochowie!

UJD w Częstochowie

W tegorocznej rekrutacji do dyspozycji kandydatów wśród nowości znajdują się: farmacja (jednolite studia magisterskie), ratownictwo medyczne (st. I stopnia), Specialized English for Business (st. II stopnia prowadzone w języku angielskim), fotografia i kreacja przekazu wizualnego (st. II stopnia), studia wschodnioeuropejskie i bałkańskie (st. I stopnia) oraz usługi społeczne (st. II stopnia).

Pierwsza rekrutacja potrwa do 10 lipca 2023 roku. Odbywa się ona poprzez stronę: rekrutacja.ujd.edu.pl, na której można znaleźć także wszystkie niezbędne dla kandydatów informacje.

1 czerwca 2023 roku przejdzie do historii Uczelni jako pierwszy dzień jej funkcjonowania z nową nazwą: Uniwersytet Jana Długosza w Częstochowie. Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy im. Jana Długosza w Częstochowie powstał dokładnie 1 czerwca 2018 roku po zmianie nazwy z Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie. 1 czerwca 2023 roku wchodzi w życie jeszcze jedna istotna zmiana. Dotyczy ona Wydziału Nauk o Zdrowiu, który od początku czerwca będzie funkcjonować pod nazwą Collegium Medicum im. dr. Władysława Biegańskiego.

Kierunki studiów I stopnia i jednolitych magisterskich 2023/2024 – Uniwersytet Jana Długosza w Częstochowie

ZOBACZ RÓWNIEŻ: UNIWERSYTET JANA DŁUGOSZA W CZĘSTOCHOWIE – AKTUALNOŚCI, REKRUTACJA NA STUDIA

CZYTAJ TAKŻE:

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia