Drzwi otwarte na uczelniach 2023Nowerekrutacja 2023Rekrutacja KatowiceStudia Katowice

Uniwersytet Śląski – Dzień Otwarty UŚ na 100 dni do matury

Wydziały Uniwersytetu Śląskiego 20 lutego br. otworzą swoje drzwi dla potencjalnych kandydatów na studia!

Uniwersytet Śląski w Katowicach w poniedziałek 20 lutego 2023 roku zaprasza na Dzień Otwarty dla wszystkich osób zainteresowanych wyborem wymarzonego kierunku studiów.

Organizatorzy zapraszają na Wydział Nauk Społecznych, Wydział Prawa i Administracji, Wydział Teologiczny i Wydział Humanistyczny UŚ. W ramach dnia otwartego przygotowano bogatą ofertę wykładów, warsztatów oraz spotkań z przedstawicielami uczelni, tak aby każdy mógł dowiedzieć się jak najwięcej.

Uczestnicy zajęć będą mogli poznać praktyczne zastosowania danej dyscypliny wiedzy, dowiedzą się, jakie dany kierunek daje perspektywy zawodowe
i późniejsze możliwości na rynku pracy. Do dyspozycji uczniów będą także przedstawiciele Samorządu Studenckiego i kół naukowych. Uczniowie będą mogli zadawać pytania dotyczące zasad rekrutacji, programów wymiany międzynarodowej oraz dowiedzieć się, jakie uczelnia oferuje stypendia. To znakomita okazja, by lepiej poznać charakterystykę danego kierunku studiów oraz poczuć atmosferę studiowania. Tym bardziej, że w lutym pozostało już mniej niż 100 dni do matury!

Uniwersytet Śląski

UWAGA! Wymagana jest wcześniejsza rejestracja za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego. Liczba miejsc jest ograniczona.

Szczegółowy harmonogram wydarzenia znajdziesz na stronie Uczelni


CZYTAJ TAKŻE:


Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia