Uniwersytet Warszawski – dodatkowa rekrutacja na studia

Do 12 września Uniwersytet Warszawski prowadzi drugą turę rekrutacji na studia rozpoczynające się w roku akademickim 2022/2023. Na jakie kierunki studiów można się jeszcze zarejestrować?

Kandydaci mogą zapisywać się na studia stacjonarne pierwszego stopnia i jednolite magisterskie, na których limit miejsc nie został wypełniony w pierwszym naborze. Trwa także rekrutacja na część studiów prowadzonych w trybie niestacjonarnym oraz na studia drugiego stopnia – informuje Uniwersytet Warszawski. Dodatkowy nabór na studia 2022/2023 potrwa do 12 września 2022 roku.

Są jeszcze miejsca na studiach dziennych I stopnia na takich kierunkach, jak np.: administracja, chemia, filologia polska, filologia bałtycka, geografia, germanistyka, hungarystyka, logopedia ogólna i kliniczna, ochrona środowiska, pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, samorząd terytorialny i polityka regionalna czy ukrainistyka z językiem angielskim.

Dostępność kierunków studiów w drugiej turze rekrutacji można sprawdzić na stronie irk.uw.edu.pl/pl/offer/PELNE2022/, zaznaczając “Tylko z trwającą turą“.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: UNIWERSYTET WARSZAWSKI – AKTUALNOŚCI, REKRUTACJA NA STUDIA

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia