Uniwersytet Warszawski – ostatnie dni rekrutacji

Już 5. lipca zakończy się rejestracja kandydatów na studia I stopnia oraz studia jednolite magisterskie oferowane przez Uniwersytet Warszawski. Czasu na podjęcie decyzji zostało mało. Mało też czasu na przeprowadzenie procedury zapisu na studia. Jeśli chcesz rozpocząć studia już w październiku nie odkładaj formalności na później. Zadziałaj natychmiast.

Uniwersytet Warszawski to jedna z najlepszych uczelni w kraju. Jej pozycję, prestiż potwierdzają różne rankingi. O dużym zainteresowaniu uczelnią wśród kandydatów przesądza wiele czynników. Jednym z nich jest na pewno bogata oferta kierunków studiów.

Zobacz jakie propozycje studiów I stopnia i jednolitych magisterskich przygotował dla kandydatów Uniwersytet Warszawski. Oferta Uczelni jest bardzo bogata i zróżnicowana. Jeśli zastanawiasz się, jakie przedmioty maturalne będą brane pod uwagę w procesie naboru – sprawdź zasady rekrutacji 2021/2022 na UW.

Chcesz poznać kierunki studiów I stopnia oraz studia jednolite magisterskie. Zobacz materiał:

Uniwersytet Warszawski – kierunki studiów w Warszawie 2021/2022

5 lipca 2021 r. kończą się zapisy na stacjonarne studia pierwszego stopnia i jednolite magisterskie, ale opłat rekrutacyjnych można dokonywać na studia do 6 lipca.

Do 9. lipca wprowadzić trzeba wyniki maturalne.

Dokładny harmonogram znajdziecie: harmonogram-rekrutacji-na-rok-akademicki-2021-2022.

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij na:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia