Nowerekrutacja 2023Rekrutacja na studiaRekrutacja RzeszówStudia Rzeszów

WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa – rekrutacja na studia 2023/2024

Rekrutacja na studia rozpoczyna się w środę 1 czerwca 2023 roku – informuje WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa! Wszyscy kandydaci, którzy chcą złożyć podanie o przyjęcie na studia w I turze rekrutacji mają czas do 2 sierpnia!

Od 1 czerwca WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa uruchomiła rekrutację na studia rozpoczynające się w roku akademickim 2023/2024.

Osiem nowych specjalności, ścieżki prawnicze przygotowujące do konkretnych zawodów, punktowy system sprawdzania wiedzy oraz blisko 60 proc. zajęć praktycznych. Tak w skrócie wygląda oferta WSPiA dla kandydatów na studia w roku akademickim 2023/2024. Sprawdź jakie nowości przygotowała Uczelnia!

Podczas rekrutacji WSPiA proponuje jeden z 5-ciu bardzo dobrze przygotowanych kierunków studiów. Najnowszy, jedyny na Podkarpaciu kierunek to kryminologia (studia I stopnia), który cieszy się ogromną popularnością wśród kandydatów. WSPiA oferuje także studia na kierunku: administracja i bezpieczeństwo wewnętrzne (studia I i II stopnia), prawo (5-letnie studia magisterskie) oraz zarządzanie (studia I stopnia).

Szukasz informacji o kierunku kryminologia? Znajdziesz je tutaj:

Warto zaznaczyć, że WSPiA proponuje nowatorską ofertę nazwaną „administracja // zarządzanie”. Dzięki temu student decyduje o wyborze konkretnego kierunku dopiero po pierwszym rok wspólnych zajęć.

Nowości na rok akademicki 2023/2024

Na kierunku Administracja kandydaci mają do wyboru 13 atrakcyjnych specjalności w tym dwie nowości. Na studiach I stopnia nową specjalnością są zamówienia publiczne, a na studiach II stopnia doradztwo podatkowe.

Więcej o kierunku administracja znajdziesz tutaj:

Kierunek Bezpieczeństwo Wewnętrzne to z kolei 9 specjalności, a wśród nich dwie całkiem nowe. Kandydaci na studia I stopnia jako nowość do wyboru mają specjalność przygotowanie obronne i bezpieczeństwo militarne, a na studiach II obronność państwa i bezpieczeństwo międzynarodowe.

Informacje na temat bezpieczeństwa wewnętrznego w WSPiA znajdziesz tutaj:

Zdecydowanie najwięcej nowości czeka na kandydatów na kierunku zarządzanie. W tym przypadku na pięć specjalności, aż cztery są całkiem nowe. Są to psychologia w zarządzaniu, informatyka w biznesie, zarządzanie i prawo w biznesie oraz zarządzanie finansami.

 Chcesz poznać nasze zarządzanie? Informacje znajdziesz tutaj:

Praktyka czyni prawnika

WSPiA w tym roku stawia także na upraktycznienie zajęć na kierunku prawo, wprowadzając dwie ścieżki przygotowujące do pracy w konkretnych zawodach. Pierwsza – „prawnicza ścieżka aplikacyjna”, przygotowuje do odbycia aplikacji i wykonywania zawodu: sędziego, prokuratora radcy prawnego, adwokata, notariusza i komornika. Druga „ścieżka przygotowuje do wykonywania innych zawodów prawniczych” (m.in.: referendarza sądowego, asystenta sędziego, asystenta prokuratora, doradcy podatkowego, brokera ubezpieczeniowego, kuratora sądowego i mediatora). Studenci kierunku prawo będą także uczestniczyć w dodatkowych zajęciach przygotowujących do podjęcia wybranej aplikacji.

Interesuje cię prawo w WSPiA? informacji szukaj tutaj:

Wybierz studia w WSPiA i zarejestruj się już dziś!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: WSPiA RZESZOWSKA SZKOŁA WYŻSZA – AKTUALNOŚCI, REKRUTACJA

CZYTAJ TAKŻE:

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia