Wyższa Szkoła Bankowa w Bydgoszczy – rekrutacja, kierunki studiów

„Partnerzy w rozwoju kariery zawodowej” – tak brzmi dewiza bydgoskiej Wyższej Szkoły Bankowej. Uczelnia już od prawie 15 lat zgodnie z tymi słowami zajmuje się kształceniem studentów na wysokim poziomie. Zapoznaj się z jej ofertą poniżej!

WSB to największa grupa uczelni niepublicznych w Polsce. W ofercie jej bydgoskiego Wydziału Finansów i Zarządzania znajdują się prowadzone w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym studia licencjackie, inżynierskie i magisterskie na kierunkach cieszących się ogromną popularnością, m.in. Informatyka, Finanse i Rachunkowość, czy Administracja. Ofertę uzupełniają specjalistyczne studia podyplomowe oraz MBA.

Uczelnia chwali się pracą i edukacją w myśl europejskich i światowych trendów i wymagań. Oferuje wysoką jakość kształcenia, zapewnianą przez wykwalifikowaną kadrę naukowo-dydaktyczną, uzupełnianą przez prowadzących warsztaty i spotkania specjalistów i praktyków z dziedziny szeroko pojętego biznesu. Uczelnie WSB cieszą się wysokim poziomem zadowolenia studentów, z których 95% poleciłoby studia na uczelni znajomym. Dzięki szeroko zakrojonej współpracy WSB z licznymi firmami z terenu Polski i Europy studenci mają możliwość zdobywania umiejętności praktycznych na terenie kraju i za granicą.

Studia I stopnia:

Studia jednolite magisterskie:

Studia II stopnia:

Studia II stopnia z podyplomowymi:

Studia MBA:

Studia MBA są skierowane do osób z tytułem przynajmniej licencjata i umożliwiają zdobycie renomowanego i respektowanego na całym świecie dyplomu Master in Business Administration. Więcej informacji o programie MBA realizowanym na bydgoskiej WSB można znaleźć tutaj.

Studia podyplomowe:

Listę kierunków studiów podyplomowych prowadzonych na WSB w Bydgoszczy można znaleźć tutaj.

Można skorzystać również z innych informacji o studiach w Bydgoszczy

Studia w Bydgoszczy

Kierunki studiów w Bydgoszczy

Rekrutacja na studia w Bydgoszczy

Uczelnie Bydgoszcz

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnijDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zbliżające się wydarzenia