Wyższa Szkoła Bankowa w Opolu – rekrutacja, kierunki studiów

Wyższe Szkoły Bankowe, najczęściej wybierana grupa uczelni niepublicznych w Polsce, oferuje możliwości kształcenia również w Opolu. Sprawdź, co możesz studiować na WSB w Opolu!

Grupa WSB oferuje możliwość zdobycia wykształcenia na wielu popularnych kierunkach jak Zarządzanie, Psychologia i Finanse i rachunkowość. Studenci WSB cenią uczelnie za dobrą organizację planu zajęć, która umożliwia pogodzenie studiowania oraz pracy zawodowej i życia osobistego oraz wysoką jakość edukacji, którą zapewnia wykwalifikowana kadra wykładowców i nauczycieli.

Zajęcia na WSB nierzadko mają charakter praktyczny. Poza możliwością zdobycia wiedzy praktycznej, uzupełniającej teoretyczną, studenci mają możliwość zbudowania siatki kontaktów w wybranej branży, gdyż spotkania i warsztaty prowadzone przez praktyków i ekspertów w danych dziedzinach.

Studia I stopnia:

Studia jednolite magisterskie:

Studia II stopnia:

Studia II stopnia z podyplomowymi:

Studia MBA:

Program studiów MBA prowadzonych na opolskiej WSB powstał we współpracy z amerykańskim Franklin University. Te studia na poziomie magisterskim są skierowane do absolwentów studiów licencjackich i inżynierskich pragnących podnieść swoje kompetencje w zakresie zarządzania przedsiębiorstwami oraz podejmowania decyzji biznesowych i pragnących uzyskać dyplom MBA. Więcej informacji o kierunku można znaleźć tutaj.

Studia podyplomowe:

Lista kierunków oferowanych przez WSB w Opolu znajduje się tutaj.

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij na:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia