Wyższa Szkoła Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych w Kielcach – rekrutacja, kierunki studiów

WSEPiNM, wielokrotny laureat nagrody Skrzydła, jednej z najważniejszych nagród gospodarczych w regionie, posiada naprawdę eklektyczną ofertę edukacyjną. Sprawdź, które kierunki są dla Ciebie najciekawsze!

Kielecka Wyższa Szkoła Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych istnieje już od ponad 20 lat i stale się rozwija. Dzisiaj uczelnia posiada już cztery wydziały: Ekonomii i Zarządzania, Prawa i Bezpieczeństwa, Nauk Medycznych oraz Nauk o Zdrowiu. Jednym z ostatnich osiągnięć uczelni jest niedawne otwarcie Monoprofilowego Centrum Symulacji Medycznych, współfinansowanego z funduszy europejskich. Realizacja projektu umożliwia kształcenie studentów kierunku pielęgniarstwo na najwyższym poziomie dzięki pracy w nowoczesnych pracowniach i praktycznemu charakterowi zajęć.

Kierunki prowadzone na WSEPiNM stale uzyskują pozytywne noty w ocenie Polskiej Komisji Akredytacyjnej, co świadczy o wysokim poziomie kształcenia przez uczelnię. Studenci WSEPiNM mogą zdobywać wysokiej jakości wiedzę oraz doświadczenie praktyczne w murach uczelni, ale również za granicą w ramach programu ERASMUS+.

Studia I stopnia:

Studia jednolite magisterskie:

Studia II stopnia:

Studia podyplomowe:

WSEPiNM osobom zainteresowanym podniesieniem swoich kompetencji daje również możliwość studiów podyplomowych. Informacje o kierunkach oferowanych przez uczelnię można znaleźć tutaj.

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij na:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zbliżające się wydarzenia