Zarządzanie jakością i produkcją – studia w Częstochowie

Kierunek zarządzanie jakością i produkcją to jedna z ciekawych ofert studiów, które dla kandydatów przygotowała w tym roku Politechnika Częstochowska. Specjaliści od zarządzania w produkcji to poszukiwani na rynku pracy specjaliści.

Z opisu kierunku dowiemy się, że studia te pozwolą Ci poznać od strony praktycznej instrumenty rozwiązywania różnorodnych problemów produkcyjnych, które są bardzo przydatne w każdym typie przedsiębiorstw. Nauczysz się, jakimi metodami można się posłużyć w czasie organizowania i doskonalenia procesu produkcyjnego czy projektowania produktów, jak przeprowadzić różnego rodzaju kontrolę w takim procesie oraz jak ocenić efekt pracy. Twoim atutem będzie elastyczność i otwartość umysłu na nowe rozwiązania i szukanie nowych rozwiązań technicznych i organizacyjnych na styku różnych dyscyplin dzięki interdyscyplinarnemu charakterowi studiów.

Praca po studiach

Masz bardzo duży wybór, jeśli chodzi o miejsce zatrudnienia. Specjalistów w zakresie zarządzanie jakością i produkcją szuka praktycznie każde przedsiębiorstwo. Możesz pracować np. w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach produkcyjnych i usługowych; jednostkach projektowych i doradczych zajmujących się inżynierią jakości i produkcji; jednostkach gospodarczych oraz administracyjnych, w których wymagana jest wiedza techniczna, ekonomiczna i informatyczna oraz umiejętności organizacyjne.

Więcej informacji o kierunkach, innych propozycjach studiów z zakresu nauk o zarządzaniu, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: studia zarządzanie Częstochowa. Interesujesz się zagadnieniami dotyczącymi zarządzania, myślisz o karierze w zarządzaniu i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz: studia zarządzanie w Polsce.

CZYTAJ RÓWNIEŻ

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Częstochowie:

Studia w Częstochowie

Kierunki studiów w Częstochowie

Rekrutacja na studia w Częstochowie

Uczelnie Częstochowa

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia